29 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI! İŞTE EN ÇOK İZLENENLER

Pazartesi akşamı ekranlar yine dolu dolu geçti.Televizyon kanalları tarafından yapımlar arasında zirvede olan programlar merak ediliyor.Peki Türkiye televizyon karşısında yer alan programlar arasında en çok hangi program reyting aldı.

 29 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI! İŞTE EN ÇOK İZLENENLER

30.07.2019 - 13:26

Güncelleme : 30.07.2019 - 13:26

Pazartesi akşamı ekranlar yine dolu dolu geçti.Televizyon kanalları tarafından yapımlar arasında zirvede olan programlar merak ediliyor.Peki Türkiye televizyon karşısında yer alan programlar arasında en çok hangi program reyting aldı.29 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan yapımlar arasında reyting listelerinin zirvesine çıkanlar merak ediliyor.İşte tüm detaylar haberimizde…

FOX TV’de yayınlanan ve ünlü şefler tarafından sunumu yapılan “The Taste Türkiye” yemek yarışma programı sezon finaliyle ekrana geldi. Ali Ronay, Rafet İnce ve Şemsa Denizsel tarafından eğitilen aşçıların maharetlerini sergiledikleri yarışma dün akşam final yaptı. Finalde kapışan Muhittin ve Eren maharetlerini ortaya koydu. Ancak sonuçta sadece bir kişi şampiyon oldu. O da Ali Ronay’ın takımında yer alan Muhittin oldu.

Sıfır model arabanın hediye edildiği Kanal D’de yılların eskimeyen yarışma programı Çarkıfelek bir kez daha seyircinin karşısına çıktı. Ancak dün akşamki yarışmada açılan zarflar içinde araba olduğu halde hiç kimse arabayı kazanamadı.

Öte yandan dün akşam diziler de ekrana geldi. TRT 1 ve ATV dizilerle seyircisinin karşısına çıktı.

TRT 1’de çocukların büyük bir beğeniyle izlediği “Tozkoparan” dizisi yayınlandı. Çocukların yaz kampındaki maceralarına yer verilen dizi eğlenceli ve neşeli vakit geçirmek isteyen çocukların adresi oluyor.

ATV de dün akşam yazlık dizi ile seyircisinin karşısına çıktı. Başrollerinde Aras Aydın ve Özgür Çevik’in oynadığı “Canevim” isimli dizi pazartesi akşamı yayınlanan iki diziden biri oldu. Özgür Çevik, Taylan isimli kötü bir karakteri canlandırdığı dizide, birbirini deli gibi seven iki insanı ayırmaya çalışıyor.

En büyük kanallardan Show TV ise dün akşamı film yayınlayarak geçirdi. Show TV’de dün akşam yayınlanan filmin adı ise, “Passengers” oldu.

Star TV de dün akşam sinema filmiyle seyircisinin karşısına çıktı. Star’da dün akşam Kemal Sunal’ın efsane filmlerinden “Kapıcılar Kralı” filmi yayınlandı. Kemal Sunal’ın “Seyit” karakteriyle kapıcılık yaptığı film, Türk filmlerinin klasikleri arasında yer alır.

TV8’de ise dün akşam “Ali Baba ve 7 Cüceler” isimli Türk filmi yayınlandı.

Peki, 29 Temmuz 2019 Pazartesi reyting sonuçları nasıl oldu?

Reyting listelerinde 29 Temmuz 2019 Pazar günü birinci olan ve ilk beşe giren yapımlar AB GRUBU’na göre şöyle:

1- FOX Ana Haber
2- Düğün Dernek -2 – TV8
3- Show Ana Haber
4- Kapıcılar Kralı – STAR TV
5- Ali Baba ve 7 Cüceler TV8

29 Temmuz Total Grubu reyting sonuçları ilk beş

1- FOX Ana Haber
2- Canevim – ATV
3- Çarkıfelek – KANAL D
4- Kapıcılar Kralı – Tekrar
5- Kapıcılar Kralı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.