5 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Eden Alçak Pakistan Uyruklu Çıktı!

İstanbul Küçükçekmece'de 5 Yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden kişilerin yakalanması için 50 kişilik özel bir tim kuruldu 18 yaşındaki sapık evinde yakalanırken olayla ilişkisi olan 2 si Türk 9 kişi gözaltına alındı. Suriyeli olduğu söylenilen kişinin Pakistan uyruklu olduğu açıklandı.

 5 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Eden Alçak Pakistan Uyruklu Çıktı!

25.07.2019 - 13:46

Güncelleme : 25.07.2019 - 13:46

İstanbul Küçükçekmece’de 5 Yaşındaki kız çocuğuna tecavüz eden kişilerin yakalanması için 50 kişilik özel bir tim kuruldu 18 yaşındaki sapık evinde yakalanırken olayla ilişkisi olan 2 si Türk 9 kişi gözaltına alındı. Suriyeli olduğu söylenilen kişinin Pakistan uyruklu olduğu açıklandı. Siyaset ve sanat dünyasında geniş yankı bulan olayda ünlüler ateş püskürdü.

Kamuoyunda büyük infial yaratan Küçükçekmece’deki cinsel istismarla ilgili emniyet 50 kişilik özel bir ekip kurmuştu. 2 gün aradan sonra özel ekip 5 yaşındaki küçük kıza tecavüz eden sapığı yakaladı. Son dakika haberi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu duyurdu. Soylu, sapığın gözaltına alındığını söyledi ve detayları İstanbul Valiliği’nin açıklayacağını belirtti.

Pakistanlı zanlının ardından yeni gözaltılar yaşandı. 5 yaşındaki küçük kıza tecavüz olayında gözaltına alınanların sayısı bir anda 9’a yükseldi.

Gözaltındakilerin 2’sinin Türk, 7’sinin yabancı uyruklu olduğu öğrenildi.

Küçükçekmece’de 2 gün önce saat 14.00’da meydana gelen olay büyük infial yaratırken iddialar sapığın Suriye uyruklu olduğu yönündeydi. Polisin yaptığı operasyonda evinde gözaltına alınan 18 yaşındaki M.V. isimli zanlı Pakistan uyruklu. Yeni gözaltına alınan diğer 7 yabancının isimleri ve uyrukları henüz açıklanmadı.

Olaydan sonra sapığın Suriyeli olduğuna dair iddialar vardı. Yakalanan zanlının Pakistan uyruklu olduğu ortaya çıktı. İstanbul Emniyetinde sorgusu süren sapığın 18 yaşında olduğu öğrenildi. M.V.’nin olaya dair itirafta bulunup bulunmadığı bilinmiyor. İstanbul Valiliği’nin detayları açıklaması bekleniyor.
Evinde yakalandı çocuklar teşhis etti

Emniyet birimlerinin kameradan tespit ettikleri sapığı evinde yakaladıkları öğrenildi. Pakistan uyruklu olan zanlının emniyetteki sorgusundan sonra adliyeye sevk edileceği bildirildi. Şüpheliyi mağdur çocuk ve olaya şahit olan diğer bir çocuk da teşhis etti.

Süleyman Soylu : Fail yakalandı

5 yaşındaki küçük kızın failinin yakalandığını Süleyman Soylu şöyle duyurdu:

-”İlgili fail yakalandı, gözaltına alındı. İlgili failin yakalandığı bilgisi bende var. İstanbul Valiliğimiz bir açıklama yapacak. Çocuğumuzun sağlık durumunun da iyi olduğunu biliyoruz. Bu tip meselelere yönelik hem tavrımız hem mücadelemiz bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam edecektir. Olay başlı başına hem medeniyetimize hem bizim toplumsal ahlakımıza bakışımıza uygun değildir. Maalesef toplumca kınadığımız nefret ettiğimiz bu tip işlerle karşı karşıya kalıyoruz. Bunlarla ilgili de arkadaşlarımız gerekli tüm takibatı yapıyorlar.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.