Acun Ilıcalı Resmen Açıkladı! Gelecek Sezon Seda Sayan Yemekteyiz’de

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Seda Sayan'ın gelecek sezon Yemekteyiz yarışmasını sunacağına ilk ağızdan doğruladı.

10.06.2019 - 16:05
10.06.2019 - 16:39
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Bircan Bali, gelecek sezonda TV8’de yayınlanan Yemekteyiz yarışmasında Onur Büyüktopçu’nun yerine sunucu olarak Seda Sayan’ın ekranlara geleceğini söylemişti. Bu iddialara ilişkin sadece Onur Büyüktopçu bir açıklama yapmış ve gelecek sezon Yemekteyiz yarışmasında olmayacağını doğrulamıştı. Seda Sayan ve Acun Ilıcalı cephesinde ise Sessizlik hakimken bugün Acun Ilıcalı Instagram hesabından açıklama yaptı.

SEDA SAYAN YENİ SEZONDA YEMEKTEYİZ’İ SUNACAK

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı Instagram hesabından hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda “ Seda Sayan önümüzdeki sezon Yemekteyiz yarışmasının sunacak heyecanla bekliyoruz” ifadelerini kullandı. Böylelikle yarışmayı Seda Sayan’ın sunacağı kesinleşmiş oldu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim