Akşener’den Ekrem İmamoğlu ve Ordu Valisi Arasındaki VIP Polemiği Değerlendirmesi

İyi Parti Lideri Meral Akşener İmamoğlu’nun VİP salonuna alınmadığı iddiasına ilişkin konuyla ilgili açıklama yaptı. Soruları cevaplayan Akşener VIP’ten geçmek İmamoğlu’nun kafasına kuş kondurmaz, VIP’ten geçmediği için de itibarında bir kötüleşme olmaz” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün partisinin İstanbul İl Başkanlığı’nda bayramlaşma etkinliğine katıldı. Meral Akşener burada 23 Haziran seçimleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede, millet ittifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçimleri kazanacağından emin olduğunu dile getirdi.

VIP POLEMİĞİ HAKKINDA KONUŞTU

Ordu Valisi ve Millet ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu arasında yaşanan VIP polemiğini de değerlendiren Meral Akşener, “Biz onu yaşadık. Biz VIP’lerde doğmadık. Biz de atıldık VIP’ten. Eski İçişleri Bakanı, 5 dönem milletvekilliği yapan biri, Meclis Başkanvekilliği görevini yürütmüş bir şahıs olarak, VIP’e şahsımın dışında korumalarımın alınmadığı, yani aile fertlerimin alınmadığı bir süreçten geçtik. Dolayısıyla halkın arasından yürümek, uçağa binmek, halkın arasında olmak çok daha iyi. Oradaki eksikliği görüyorsunuz. Dün bunları Sayın Erdoğan yaşadı, ona da yapıldı. Aynısı tekrar ediliyor. Sayın Erdoğan bu işlere çok dikkat ederdi eskiden, kendi yaşadığı için. Bugün kraldan çok kralcıların yürümesine müsaade eden bir ruh hali var. VIP’ten geçmek İmamoğlu’nun kafasına kuş kondurmaz, VIP’ten geçmediği için de itibarında bir kötüleşme olmaz.”


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.