Amine Gülşe ve Mesut Özil Evlendi! Yılın Düğününden Çok Özel Kareler

İngiltere’nin Arsenal takımında forma giyen futbolcu Mesut Özil ve 2014 Türkiye güzeli Amine Gülşe, Bu akşam düzenlenen nikah töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın şahitliğinde evlendi.

Türk usulü yaptıkları düğünleri dün akşam sosyal medyayı sallayan ünlü futbolcu Mesut Özil ve Türkiye güzeli Amine Gülşe, bu akşam boğazda düzenlenen görkemli düğün töreniyle evlendi. Çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan’la birlikte, Amine Gülşe – Mesut Özil çiftinin düğününe katılmak üzere saat 19.30 Sularında Kısıklı’da bulunan konutundan ayrıldı.

Beşiktaş’ta bulunan özel bir otelde düğüne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mesut Özil – Amine Gülşe çiftinin nikah şahitliğini eşi Emine Erdoğan ile birlikte yaptı.

Nikahın kıyılmasının ardından düğünde Bir saat kadar falan Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte yeniden Kısıklı’daki konutuna geçti.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.