Bağcılar’da Çatışma! Bankaya Para Yatırmaya Giden İş Adamını Gasp Etmek İstediler

İstanbul Bağcılar'da bankaya 1 milyon lira yatırmak için bir yakını ile birlikte yola çıkan işadamı Bülent O. ile Kendisini takip eden 3 kişi arasında çatışma çıktı. İş adamını gasp etmeye çalışan saldırganların açtığı Ateş sonucunda Bülent O. ayağından yaralanırken şüpheliler olay yerinden kaçtı.

 Bağcılar’da Çatışma! Bankaya Para Yatırmaya Giden İş Adamını Gasp Etmek İstediler

08.05.2019 - 17:55

Güncelleme : 08.05.2019 - 17:55

Edinilen bilgiye göre 1 milyon lira nakit parasını yanında bir yakını ile birlikte bankaya yatırmak için yola çıkan işadamı silahlı 3 kişi tarafından takip edildi. Bağcılar Evren Mahallesi Gülbahar Caddesindeki bir bankanın önüne kadar iş adamını takip eden 3 kişi girişiminde bulundu.

ÇATIŞMA ÇIKTI

Saat 15.30 sularında meydana gelen olayda işadamı ve yanında bulunan yakını üzerlerindeki silahı çıkarınca taraflar arasında çatışma çıktı.  Bülent O., çatışmada ayağından yaralanırken yanında bulunan para ile birlikte banka şubesine sığındı. Bankanın güvenlik görevlisi olayı fark edince panik butonuna bastı. Bunun üzerine işadamını yaralayan 3 kişi geldikleri araca binerek olay yerinden kaçtı.

HASTANEYE KALDIRILDI

İhbar üzerine olay yerine gelen acil servis ekipleri yaralı işadamına olay yerinde ilk müdahaleyi yaptı. Daha sonra ambulansla yakınlarda bulunan bir hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri de kısa süre içerisinde olay yerine ulaşarak inceleme yaptıktan sonra henüz kimliği bilinmeyen 3 şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.