Bayrakları Asın! Türk Taraftarlar Emre Belözoğlu’na Fırça Uzatan Belçikalıyı Buldu, Türkiye Forması Giydirdi

A Milli takım kaptanı Emre Belözoğlu'na İzlanda havalimanında tuvalet fırçası uzatan Belçikalı, Türk taraftarlar tarafından bulundu. Milli takım forması giydirilen Corenting Siamang, yaptığı bu hareket nedeniyle Türkçe olarak özür diledi.

11.06.2019 - 21:55
11.06.2019 - 21:55
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

A milli futbol takımının İzlanda’da yaşadığı krizin ardından havalimanında bir taraftar basın mensupları röportaj yaptığı sırada milli takım kaptanı Emre Belözoğlu’na fırça uzatmıştı. İzlandalı olduğu düşünülen ancak daha sonra kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Belçikalı olduğu ortaya çıkan Corenting Siamang, olayı tamamen espri amaçlı yaptığını bu kadar büyüyeceğini düşünmediğini söylemişti.

TÜRK TARAFTARLAR BULDU

Corenting Siamang, Belçika’da yaşayan Türk vatandaşları tarafından bulundu. Milli Takım forması giyen Belçika vatandaşı, amacının kimseyi aşağılamak ya da ırkçılık yapmak olmadığını sadece şaka yapmak için yanında bulunan lavabo fırçasını mikrofon gibi kullandığını söyleyerek Emre Belözoğlu’ndan ve Türk vatandaşlarından özür diledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim