Beren Saat Aykut Cömer’in Cenazesinde Gözyaşlarına Boğuldu! Belçim Bilgin’e Sarılarak Ağladı

Beren Saat, yakın arkadaşı Aykut Cömert’in cenaze töreninde gözyaşlarına boğuldu. Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Aykut Cömert, bugün çok sayıda ünlü ismin katılımı ile son yolculuğuna uğurlandı.

Fotoğraf ve video sanatçısı Aykut Cömert, geçtiğimiz günlerde 34 yaşında hayatını kaybetmişti. Birçok ünlü isimle yakın arkadaş olan Aykut Cömert kanser tedavisi görüyordu. Rahatsızlığı ilerleyen ve geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Cömert’in ölümü başta Beren Saat olmak üzere ünlüleri yasa boğdu.

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM KATILDI

Aykut Cömert için bugün Zincirlikuyu Camii’nde öğlen namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Cenaze törenine çok sayıda ünlü isim katıldı. Başta Beren Saat ve Belçim Bilgin olmak üzere, Berfin Erdoğan, Kenan Doğulu, İlker Kaleli, Didem Soydan, Metin Hara, Mert Fırat ve eşi İdil Fırat gibi isimler, Zincirlikuyu mezarlığına geldi.

BEREN SAAT VE BELÇİM BİLGİN BİRBİRLERİNE SARILIP AĞLADI

Beren Saat Aykut cömertin vefatından en çok etkilenen isimler arasındaydı. Yakın arkadaşını kavga ettikten sonra sosyal medya hesabından oldukça duygusal bir paylaşım yapan Beren Saat, cenaze Töreni sırasında da Belçim Bilgin’e sarılarak uzun süre ağladı.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.