Beşiktaş’ta Guti Veda Mı Ediyor?

Süper Lig’de sezon bitimiyle birlikte Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’e veda olacak Beşiktaş’ta yeni hoca arayışı devam ediyor. 2018 yılının Kasım ayında İlhan Mansız ve Guti Hernandez’i yardımcı pozisyonunda kulübe getiren yönetim, yeni ismi ararken Mansız ve Hernandez’e de danışmayı sürdürüyor. Guti Herhandez, son konuşmada artık teknik ekipte deneyim kazandığını ve Beşiktaş kulübünün başına geçmek için fırsat beklediğini bildirdi.

15.05.2019 - 9:54
15.05.2019 - 11:18
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Şenol Güneş’in Milli Takım ile anlaşmasının ardından sezon sonuna kadar Güneş ile devam kararı alan Beşiktaş, son 2 haftası oynanacak ligin bitimiyle birlikte yeni hocasını açıklayacak. Yeni hocanın kim olacağı büyük bir merak konusu iken, yönetimin hala yoğun bir arayış içerisinde olduğu biliniyor. İlhan Mansız ile birlikte Beşiktaş’ın teknik ekibine dahil olan Guti Hernandez, Siyah Beyazlı ekipte görev beklediğini artık açık bir dille ifade ediyor.

Real Madrid efsanesi olmasının ardından Beşiktaş’a gelen Guti Hernandez, futbolu bırakmasıyla birlikte Beşiktaş’a tekrar geri dönmüştü. Teknik ekipte yer alan 42 yaşındaki isim, Beşiktaş’ta teknik direktör görev almaması durumunda Siyah Beyazlı ekipten ayrılacağını belirtti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim