Beşiktaş’taki Trafik Kazasıyla İlgili Yeni Gelişme! 2 Kişi Tutuklandı

Beşiktaş'ta 4 kişinin hayatını kaybettiği 10 kişinin de yaralandığı trafik kazasına neden olan iki şüpheli akşam saatlerinde gözaltına alınmıştı. Emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra mahkemeye çıkarılan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

09.06.2019 - 23:27
09.06.2019 - 23:27
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Beşiktaş TEM otoyolunda önceki gece meydana gelen trafik kazasında 3’ü çocuk 4 kişi hayatını kaybetmiş 10 kişi yaralanmıştı. Kazanın ardından kaçan iki şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Emniyette işlemleri tamamlandıktan sonra Savcılık tarafından ifadeleri alınan Abdülsamet T. ile babası Mehmet T, daha sonra mahkemeye sevk edildi.

TUTUKLANDILAR

Şüpheliler çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından suçluyu kayırma suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Abdülsamet T, Adliye çıkışında gazetecilerin “4 kişinin ölümüne sebep oldunuz”  demesi üzerine, “Mağdurum ben. Ben kimseyi öldürmedim. Aracın yan koltuğunda oturuyordum. Adalet er ya da geç yerini bulacak.” yanıtını verdi.

Aracın sürücü koltuğunda oturan ve trafikte makas attığı iddia edilen şüphelinin ise aranmasına devam ediyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim