Binali Yıldırım, İmamoğlu ile Çıkacağı Canlı Yayında Moderatör Olarak Uğur Dündar’ı İstedi

Gazeteci Candaş Tolga Işık, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve CHP’nin İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun katılacağı canlı yayın için Uğur Dündar’ı moderatör olarak istediğini duyurdu.

AK Parti İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım, katıldığı canlı yayında CHP’nin adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte katılacakları canlı yayının kesinleştiğini ve detayları görüşmeye başladıklarını açıklamıştı.

YILDIRIM MODERATÖR OLARAK UĞUR DÜNDAR’I İSTEDİ

Gazeteci Candaş Tolga Işık, bu açıklamanın ardından Binali Yıldırım ile görüştüğünü ve program için düşündüğü moderatörü sorduğunu açıkladı. Binali Yıldırım’la yaptığı görüşmeyi Twitter hesabından paylaşan Işık, AK partinin büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım’ın canlı yayın için aklından geçen moderatörün Uğur Dündar olduğunu duyurdu.

[yazi ilgili_yazi_id=”22002″]

UĞUR DÜNDAR TEŞEKKÜR ETTİ

Gazeteci Candaş Tolga Işık’ın sosyal medya hesabından paylaştığı bu bilginin ardından Uğur Dündar da bir açıklama yaptı. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Uğur Dündar, kendisine güven duymasından dolayı Binali Yıldırım’a teşekkür ederek, böyle bir sorumluluğu alması durumunda adaletin terazisini kesinlikle saptırmayacağını söyledi.

[yazi ilgili_yazi_id=”22019″]


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.