Binali Yıldırım’dan İmamoğlu’na Destek Veren Sanatçılarla İlgili Açıklama: Gönlüm Kırıldı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım Katıldığı televizyon programında sanatçıların Ekrem İmamoğlu'na destek vermesi ile ilgili de konuştu. Sanatçılara sitemde bulunan Yıldırım gönlünün kırıldığını söyledi.

14.05.2019 - 10:39
17.05.2019 - 11:07
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, katıldığı televizyon programında gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu. CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na sanatçıların destek vermesi hakkında da konuşan Yıldırım, ‘’Biraz gönlüm kırıldı’’ ifadelerini kullandı.

“BİRAZ GÖNLÜM KIRILDI”

Katıldığı televizyon programında Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçıların sorulması üzerine AK Parti büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım; “Sanatçılar bizim toplumumuzun ortak değeridir, sanatçıların bir tarafta kümelenmesi çok doğru bir iş değil. Şöyle anlaşılıyor, İstanbul’un yarısı beni desteklemiş yarısı da arkadaşı desteklemiş. Siz onun yanında onu desteklerseniz diğer yarının gönlünü kırmış olursunuz, sanatçı dediğiniz herkese eşit olacak. Bireysel olarak da ifade edebilir kimi desteklediğini, sorun hep beraber organize olup onların sloganını da altına koyarak koro halinde sorun. Onların kariyerine zarar verir, bizim ne eksiğimiz var canım, yaşımız ondan fazla olabilir ama tecrübemiz de çok fazla. Bugün İstanbul’da bir asırda yapılamayan işleri yapmışız. Bu kadar da bir sitemim olsun artık.” dedi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim