Binali Yıldırım’dan Ortak Canlı Yayın Açıklaması

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binalı Yıldırım, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile 16 Haziran Pazar günü 21.00’da televizyon programında bir araya geleceklerini söyledi. Binali Yıldırım ortak canlı yayınında amacının İstanbul ve geleceğini konuşma olduğunu belirterek, “Böylelikle şehirde yaşayan 15 milyonun, doğrudan adaylardan, ne düşündüklerini, projelerini, vaatlerini duyma fırsatı olacak. Ümit ederim, faydalı, verimli bir yayın olur. Arkadaşımıza da başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Çatalca da seçim çalışmalarına esnafı ziyaret ederek devam etti.

Esnaf ziyaretinin ardından Çatalca’nın kestanecik Mahallesi’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Binali Yıldırım, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte yapacakları ortak canlı yayın hakkında da konuştu.

“UMARIM FAYDALI VE VERİMLİ BİR YAYIN OLUR”

Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile katılacağı ortak canlı yayın hakkında yaptığı açıklamada; “Bir televizyon programında beraber olacağız. İstanbul’u, geleceğini ve projelerini konuşacağız. Böylelikle şehirde yaşayan 15 milyonun, doğrudan adaylardan, ne düşündüklerini, projelerini, vaatlerini duyma fırsatı olacak. Ümit ederim, faydalı, verimli bir yayın olur. Arkadaşımıza da başarılar diliyorum.”  ifadelerini kullandı.

“DETAYLARI MODERATÖR ÇALIŞIP BİZE VERECEK”

Programın detayları hakkında çalışmaların devam ettiğini belirten Binali Yıldırım; “Moderatör o detayları çalışıp bize bilgi verecek. Moderatör de gayet güzel. İsmail Küçükkaya da gayet başarılı program yapan bir arkadaşımız. Ümit ederim, bu yayında da aynı başarısını sürdürecektir. Başından beri ben bu konuda çok açık ve net olarak ‘kim olursa olsun’ dedim. Uğur Dündar teklifini de kendim yapmıştım. Ama henüz bilemediğimiz bir nedenden dolayı vazgeçti.” diye konuştu.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.