Binali Yıldırım’dan Ortak Canlı Yayın Açıklaması

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binalı Yıldırım, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile 16 Haziran Pazar günü 21.00’da televizyon programında bir araya geleceklerini söyledi. Binali Yıldırım ortak canlı yayınında amacının İstanbul ve geleceğini konuşma olduğunu belirterek, “Böylelikle şehirde yaşayan 15 milyonun, doğrudan adaylardan, ne düşündüklerini, projelerini, vaatlerini duyma fırsatı olacak. Ümit ederim, faydalı, verimli bir yayın olur. Arkadaşımıza da başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

 Binali Yıldırım’dan Ortak Canlı Yayın Açıklaması

10.06.2019 - 19:15

Güncelleme : 11.06.2019 - 12:56

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım Çatalca da seçim çalışmalarına esnafı ziyaret ederek devam etti.

Esnaf ziyaretinin ardından Çatalca’nın kestanecik Mahallesi’nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Binali Yıldırım, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile birlikte yapacakları ortak canlı yayın hakkında da konuştu.

“UMARIM FAYDALI VE VERİMLİ BİR YAYIN OLUR”

Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile katılacağı ortak canlı yayın hakkında yaptığı açıklamada; “Bir televizyon programında beraber olacağız. İstanbul’u, geleceğini ve projelerini konuşacağız. Böylelikle şehirde yaşayan 15 milyonun, doğrudan adaylardan, ne düşündüklerini, projelerini, vaatlerini duyma fırsatı olacak. Ümit ederim, faydalı, verimli bir yayın olur. Arkadaşımıza da başarılar diliyorum.”  ifadelerini kullandı.

“DETAYLARI MODERATÖR ÇALIŞIP BİZE VERECEK”

Programın detayları hakkında çalışmaların devam ettiğini belirten Binali Yıldırım; “Moderatör o detayları çalışıp bize bilgi verecek. Moderatör de gayet güzel. İsmail Küçükkaya da gayet başarılı program yapan bir arkadaşımız. Ümit ederim, bu yayında da aynı başarısını sürdürecektir. Başından beri ben bu konuda çok açık ve net olarak ‘kim olursa olsun’ dedim. Uğur Dündar teklifini de kendim yapmıştım. Ama henüz bilemediğimiz bir nedenden dolayı vazgeçti.” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.