Bu Bölgelerde Yaşayanlar Dikkat! Meteoroloji’den Son Dakika Uyarısı Geldi!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Marmara’nın doğusu, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri ile Kütahya ve Eskişehir çevrelerinde bugün öğle saatlerinden sonra yerel olarak kuvvetli ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bir son dakika açıklaması yaparak bugün bazı bölgelerde şiddetli sağanak yağış beklendiğini duyurdu. Meteorolojiden yapılan açıklamada Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Düzce, Bolu, Karabük, Çorum, Kastamonu, Amasya, Tokat, Zonguldak, Sinop, Samsun ve Ordu illerinin iç kesimleri ile Marmara’nın doğusu, Kütahya ve Eskişehir çevrelerinde Bugün öğleden sonra kısa süreli ve yerel olarak şiddetli gökgürültülü sağanak yağış ile birlikte dolu görüleceğinin tahmin edildiği belirtildi.

METEOROLOJİ YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA KARŞI UYARDI

Meteorolojiden yapılan açıklamanın devamında sağanak yağışı beklenen bölgelerde vatandaşların ve yetkililerin meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olması istendi. Aynı zamanda Marmara Bölgesi’nde beklenen şiddetli Rüzgar nedeniyle çatı uçması gibi olumsuzluklara karşı da tedbir alınması isteniyor.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.