Comolli’den Fenerbahçe’nin Geleceğine İlişkin Açıklamalar

Fenerbahçe'de başarısız geçen sezonun ardından eleştiri oklarının hedefinde bulunan Fransız sportif direktör Damien Comolli, yeni sezonda taraftarın çok iyi bir Fenerbahçe göreceğini iddia etti.

09.06.2019 - 14:11
09.06.2019 - 14:11
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Fransız Sportif Direktör Comolli, geçtiğimiz yaz transfer döneminde gerçekleştirdiği 11 transfer ile taraftarı büyük hayal kırıklığına uğratmıştı. Sezon içinde takımda yaşanan krizlerde de hiçbir şekilde etkili olamayan Comolli, taraftarın gözünden iyiden iyiye düştü. Fenerbahçe başkanı Ali Koç ise ısrarlı bir şekilde Fransız sportif direktörün arkasında durmaya devam ediyor. Gelecek sezon hakkında konuşan Comolli, hatalarından ders çıkardıklarını ve geçtiğimiz sezondan çok şey öğrendiklerini belirterek, Fenerbahçe’nin yeni sezonda çok farklı olacağını iddia etti.

“HATALARIMIZDAN DERS ÇIKARDIK”

Fenerbahçe olarak geçen sezon yapılan hatalardan ders çıkardıklarını belirten Comolli, “Yeni sezon çok farklı olacak. Bambaşka bir Fenerbahçe için çalışmalarımızı sürdürüyoruz”  ifadelerini kullandı.

“BÜYÜK DEĞİŞİM YAŞANACAK”

Fransız sportif direktör yeni sezonda takımda büyük değişiklikler yaşanacağını belirterek; “En doğru transferleri gerçekleştirmek için yoğun bir çaba harcıyoruz” dedi. Ancak bu sürecin hiç de kolay geçmeyeceği aşikar. Zira Fenerbahçe’nin önünde “Elde ettiği bonservis geliri kadar transfer yapabilir” maddesi durmakta. Öncelikle gelir elde etmek zorunda olan sarı-lacivertliler, ancak bundan sonra transfer adımlarını atabilecek.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim