Çukur Dizisi Yine Bomba Gibi Geliyor Yeni Sezonda Yeni İsim Mero

Başladığı ilk zamanlardan beri seyircinin severek izlediği zaman zaman senaryosundaki farklılıklar sebebi ile gündemi de etkileyen Çukur Dizisi yeni sezon için çekimlere başladı.

 Çukur Dizisi Yine Bomba Gibi Geliyor Yeni Sezonda Yeni İsim Mero

30.07.2019 - 15:07

Güncelleme : 30.07.2019 - 15:07

Başladığı ilk zamanlardan beri seyircinin severek izlediği zaman zaman senaryosundaki farklılıklar sebebi ile gündemi de etkileyen Çukur Dizisi yeni sezon için çekimlere başladı. Yeni sezonla birlikte yeni isimlere de teklif götürüldüğü kulisler arasında en dikkat çeken isim ise dünya müzik listelerinde adını gördüğümüz Mero.

Çukur yeni sezon için hazırlıklar başladı, diziye yeni isimler dahil oldu. Show TV’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Çukur’un yeni sezon bombası patladı. Unutulmaz bir sezon finali yapan dizi 3. sezona da hızlı başlıyor. 26 Ağustos’ya yeni sezon çekimlerinin başlayacağı dizi için Ay Yapım yeni bir isimle anlaştı.

Daha ilk bölümü ile farklı senaryosu ve alkış toplayan oyunculukları ile rakiplerinden sıyrılan, reyting başarısı ile de Show TV’nin yüzünü güldüren dizi Çukur’un 3. sezonu için artık heyecanlı geri sayım başladı.

Medya kulislerinde dolaşan bir haber ise dizinin hayranlarını ikiye böldü. İddialara göre Ay Yapım yeni sezonda dizinin müzikleri için MERO’ya teklif götürdü ve MERO bu teklifi kabul etti.

Aslen Adanalı olan Almanya’da yaşayan ve dünya müzik listelerini alt üst eden MERO’nun Çukur kadrosuna katılması dizinin hayranları ikiye böldü. Şu sıralar Olabilir şarkısı ile Türkiye’de de büyük ses getiren MERO, verdiği bir röportajda Çukur dizisini hayranlıkla izlediğini belirtmişti.

İddiaları güçlendiren bir diğer paylaşım ise geçtiğimiz günlerde MERO’dan geldi. Gerçek adı Enes Meral olan 19 yaşındaki Rapçi, Geçtiğimiz gün Instagram hikayesinde de Ay Yapım’ı paylaştı. MERO bu sezon Çukur dizisiyle birlikte Türkiye gündemine oturmaya devam edecek.

Son dönemde YouTube trend listelerinden düşmeyen MERO bomba bir şarkıyla Çukur’un yeni sezonunda yer alacak.

Peki son olarak Youtuber Reynmen ile bir türküde düet yapan ve Olabilir şarkıcı ile müzik listelerini alt üst eden MERO kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve gerçek ne birlikte tanıyalım…

Olabilir şarkısı ile müzik listelerine hızlı giriş yapan ve Adana’da çektiği klibi ile büyük ilgi gören MERO son günlerin konuşulan ismi. Aslen Adanalı olan MERO’nın gerçek adı Enes Meral’dir.

Almanya doğumlu Türk RAP şarkıları söyleyen MERO, Baller los albümü ile müzik listelerinde uzun sürede zirvede kaldı. Son günlerde ise Olabilir şarkısı ile konuşuluyor youtube’da 20 milyona yakın izlenen klibini ise Adana’da Sıfır Bir oyuncuları ile çekti.

Mero ismiyle tanınan genç şarkıcının gerçek adı Enes Meral Türk’dür. 2000 yılında Almanya’nın Rüsselsheim am Main kentinde dünyaya geldi.

2017 yılında yayımladığı Instagram videoları ile tanındı. Bu videoların ardından Xatar ve Groove Attack müzik firmalarıyla yaptığı anlaşma neticesinde 23 Kasım 2018 tarihinde Baller los isimli singlesını yayımladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.