Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cevabı Sosyal Medyada Olay Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstiklal Caddesi'nde bulunan nostaljik Tramvay ile seyahat ederek halkı selamladı. Bir kadın bu sırada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ‘’Başkanım her şey güzel olacak’’ diye seslendi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan kadına, ’’Daha güzel olacak.’’ yanıtını verdi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cevabı Sosyal Medyada Olay Oldu!

13.05.2019 - 10:33

Güncelleme : 13.05.2019 - 14:37

İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sahaya bir kez daha ineceğini açıklamıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu kapsamda ilk Durağı Beyoğlu Belediyesi’nin geleneksel “Gönül Soframız”  programı oldu. Üsküdar Kısıklı’daki konutundan çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan akşam saatlerinde Taksim Meydanı’na geldi. İftarın verileceği alanda vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan onlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Daha sonra beraberindekilerle birlikte Cumhuriyet Anıtı önünden nostaljik tramvaya bindi. Bir süre tramvayda seyahat eden Erdoğan burada vatandaşları selamladı.

“DAHA GÜZEL OLACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vatandaşlarla sohbet ettiği sırada bir kadın ile arasında geçen diyalog sosyal medyada günün konusu oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşısında gören kadın, “Başkanım her şey çok güzel olacak.” diye seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bunun üzerine, “Daha güzel olacak. Daha güzel.”  yanıtını verdi. Cumhurbaşkanının bu yanıtı sosyal medyanın en çok Konuşulanları arasına girdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.