Demet Evgar Açıkladı! Avlu Dizisi Netflix’te Yayınlanacak

Star TV'de ekranlara gelen ve bu sezon televizyon hayatına final yaparak son veren Avlu dizisi için yeni adres belli oldu. Demet Evgar bugün yaptığı açıklamada, Avlu dizisinin Netflix'te satıldığını belirterek bundan sonra yayına orada devam edeceklerini duyurdu.

 Demet Evgar Açıkladı! Avlu Dizisi Netflix’te Yayınlanacak

12.06.2019 - 19:27

Güncelleme : 12.06.2019 - 19:27

Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı Avlu dizisi Star TV’de 2 sezon boyunca yayınlanmıştı. Bu sezon Star TV’deki yayın hayatına son veren yeni sezonda internet platformunda devam edeceği açıklanan Avlu dizisi için yeni adres belli oldu.

DEMET EVGAR AÇIKLADI

Star TV’de yayınlandığı dönemde, zaman zaman şiddet içerikli sahneleri nedeniyle RTÜK tarafından yaptırım uygulanan ancak geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Avlu dizisi yayın hayatına netflix platformunda devam edecek.

Avlu dizisinin başrol oyuncusu Demet Evgar sosyal medya hesabından dizinin yeni sezonuyla ile ilgili izleyicilere müjdeyi verdi. Demet Evgar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “‪Avlu yeni sezonda Netflix’te olacak. Dizimiz Netflix Original’a satıldı. Netflix tarihinde bir ilk… Baştan itibaren yapımında bulunmadığı bir işi Netflix Original olarak almıyor, Netflix olarak alıyor. Çok gurur duyuyorum!” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.