Denizlispor’da Taraftarı Heyecanlandıran Transfer Sürprizi

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Haluk Ulusoy tesislerinde basın mensuplarının karşısına geçti. Transferlerle ilgili bilgi veren Çetin, ilerleyen günlerde şehri heyecanlandıracak bir isimle imzaları atacaklarını söyledi.

 Denizlispor’da Taraftarı Heyecanlandıran Transfer Sürprizi

11.06.2019 - 14:29

Güncelleme : 11.06.2019 - 14:29

Denizlispor başkanı Ali Çetin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenledikleri basın toplantısında teknik direktör Yücel İldiz ile ilgili herhangi bir sorunları olmadığını dile getirdi. Ali Çetin açıklamasında, “Hocamızın gidip gitmemesi konusunda hocamızın kızına kadar yazmış insanlar. Kızcağız bu yazıları bize atıyor. İnsanları huzursuz etmenin bir anlamı yok. Bizim şu anda kulüp olarak transfer konusunda hiçbir sıkıntımız yok” ifadelerini kullandı.

SÜRPRİZ BİR İSİM GELİYOR

Denizlispor’da transfer gündeminin artık başladığını dile getiren Ali Çetin, “Bugün veya yarın imzalar başlayacak. Yapılan her transferde kamuoyu hemen bilgilendirilecek. Flaş denilecek futbolcu transferlerimiz olacak. Şehri heyecanlandıracak bir ismi kadromuza dahil edeceğiz. Kamuoyundan biraz daha sabır istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.