DSİ Personel Alımı Yapıyor! Farklı Kadrolarda 367 Personel Alımı ve Detayları!

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü personel alımı 2019 kapsamında çeşitli kadrolarda 367 personel alınacağı açıklandı. İşte detaylar!

11.05.2019 - 17:22
17.05.2019 - 23:44
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü DSİ 2019 yılında 367 memur alımı yapacak. DSİ personel alımında, 269 personel taşra teşkilatlarında 98 personel ise merkez teşkilatında görevlendirilecektir. DSİ 269 personel alımları KPSS puanı sırasına göre; mülakat ile mi yoksa merkezi atama ile yapılacak henüz bilinmiyor.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatlarındaki boş kadrolar için mimar, kimyager, fizikçi, matematikçi, tekniker, teknisyen ve avukat alımları, kurumu merkez teşkilatına ise hukuk müşaviri, müfettiş, bilgisayar işletmeni, mühendis, mimar gibi kadrolarda alım yapılacağı açıklandı.

Şu an için başvuru tarihi belli olmayan alımlar için boş kadrolar aşağıdaki gibidir.

Personel Alımları & Tüm İlan ve Haberlerden Haberdar Olmak İçin Grubumuza Katılabilirsiniz. Grubumuza katılmak için tıklayınız.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim