1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ordu Valisine Hakaret İddialarından Bu Yana Ortada Olmayan Ekrem İmamoğlu Nerede?

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Ordu Valisi’ne hakaret ettiği görüntülerin yayınlanmasından bu yana ortada görünmüyor. 23 Haziran seçimlerine Kısa bir süre kalmasına rağmen Ekrem İmamoğlu’nun ortada olmaması merak konusu oldu. Ekrem İmamoğlu’nun ailesi ile birlikte Muğla Dalaman’a tatile gittiği iddia edilirken, rakibi AK Parti Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu’nun Göcek’te olduğunu öne sürdü.

Bakan Zehra Zümrüt Selçuk İşsizlik Maaşı İçin Tarihi Açıkladı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bayram öncesinde işsizlik maaşı ödemelerinin yapılacağını duyurdu. Daha önce de emekli maaşları hakkında açıklama yapan Bakan Selçuk, 31 Mayıs tarihinde işsizlik maaşının da hesaplara geçeceğini açıkladı. Emekli Sandığı ve memur emeklisi maaşları ise Haziran’ın 3’üne kadar yatırılacak.

Milyonlarca Üniversite Öğrencisini İlgilendiriyor! 2 Bin 500 TL Ödenecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Geçtiğimiz aylarda Üniversite öğrencileri için sosyal çalışma programını açıklamıştı. İstanbul genelinde bulunan 51 üniversitede eğitim gören 1 milyon 252 bin üniversite öğrencisi Bu sayede imkânına kavuşacak. Öğrenciler yazı işleri için Türkiye İş Kurumu üzerinden başvurularını yapabilecek.