Ekrem İmamoğlu’nun “Valiniz İtlik Yapmayacak” Dediği Görüntüler Ortaya Çıktı

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ordu Valisi arasında yaşanan olay günlerdir tartışma konusu. Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bir açıklama yaparak Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisi için “İt” dediğini söylemişti. Merak edilen o görüntüler bugün sosyal medyada yayınlandı.

CHP’nin İstanbul belediye başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu Valisi hakkında kullandığı hakaret içeren kelimeler sosyal medya ve basına bomba gibi düştü. Fox TV ana haber spikeri Fatih Portakal da bu görüntülerin hakaret içerikli olduğunu kabul ederek yayınlamak istemediklerini söyledi. Ancak Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu Valisi için kullandığı hakaret cümleleri bugün sosyal medyada yayınlandı. Görüntüler sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölerken, bazı kullanıcılar görüntülerde Ekrem İmamoğlu’nun açıkça “Valiniz İtlik Yapmayacak”  dediğini duyduklarını söyledi. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Ekrem İmamoğlu’nun söyledikleri ile ilgili bir oynama olduğunu, İmamoğlu’nun videoda “Valiye gittik” dediğini duyduklarını öne sürdü.

NEDEN AÇIKLAMA YAPMIYOR?

Görüntülerin sosyal medyaya düşmesinin ardından yine büyük bir tartışma başlarken herkesin kafasında aynı soru işareti dolaşıyor. Görüntülerle ilgili henüz Ekrem İmamoğlu’ndan yapılan bir açıklama yok. Hakkında gündeme gelen iddialara anında yanıt veren Ekrem İmamoğlu’nun görüntülerle ilgili neden konuşmadığı merak ediliyor.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.