Elif Dizisi Final Bölümü ile 10 Haziran Pazartesi Günü Veda Ediyor

Kanal 7’de yaklaşık 5 sezondan bu yana devam eden Elif dizisi final kararı aldı. Elif dizisi final bölümü ile 10 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek.

Kanal 7 ekranlarında yaklaşık 5 yıldan bu yana izleyicileri ile buluşan Elif dizisi Pazartesi günü final yapıyor. Sevilen dizi Küçük Elif ve annesinin yaşadıklarını konu alıyordu. 10 Haziran Pazartesi günü final bölümü ile ekranlara gelecek olan Elif dizisi final fragmanı yayınlandı.

ELİF DİZİSİ FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Mahir’in Kıymet’in oğlu Olduğunu öğrenen Kerem Büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Bir türlü bu Durumu kabullenmek istemeyen Kerem, hem Mahir ile kavga ediyor hem de Kıymet’le yüzleşmek için yanına gidiyor. Ancak yaşanacakları farkında olan Mahir annesini arayarak Konağı terk etmesi konusunda uyarıyor. Kıymetin ise artık sabrı kalmıyor. Aile yadigarı olan silah eline alan Kıymet önce, Melek’i etkisiz hale getiriyor, ardından da Macide’yi depoya götürüyor.

Bu sırada hesap sormak için konağa ulaşan Kerem annesinin çığlıklarını duyarak depoya koşuyor. Kötü bir şeylerin olacağını parkeden Mahir ise polislere haber veriyor. Polislerin eve gelmesi ile birlikte büyük korku yaşayan Elif evden kaçıyor. Sokakta çaresiz bir şekilde yürümeye devam eden küçük kızın yanına bir araç yaklaşıyor ve aracın içerisinden bir el ona doğru uzanıyor.

Artık gözü dönen Kıymet depoda Macide ve Kerem de yüzleşiyor. Geçmişin intikamını almak için bugüne kadar birçok şey yaptığını söyleyen kıymetin elindeki silah ateş oluyor. Elif dizisinin final bölümünde kimin olacağı merak ediliyor…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.