Emre Belözoğlu’na Tuvalet Fırçası Uzatan Kişi Youtuber Çıktı

İzlanda’da yaşanan skandal olaylara tepkiler çığ gibi büyürken Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatılması sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medyada görüntüleri yayınlanan kişiye ulaşmak için sosyal medya kullanıcıları harekete geçti.

 Emre Belözoğlu’na Tuvalet Fırçası Uzatan Kişi Youtuber Çıktı

10.06.2019 - 12:36

Güncelleme : 10.06.2019 - 12:36

Emre Belözoğlu İzlanda’da açık basına açıklama yaptığı sırada İzlandalı bir taraftar mikrofon tutar gibi tuvalet fırçası uzatmıştı. Taraflar daha sonra ortadan kaybolurken sosyal medyada yayılan görüntüler büyük tepkilere neden oldu.

SOSYAL MEDYA HESABINI BULMAYA ÇALIŞTILAR

A Milli Takım kafilesi İzlanda da yaklaşık 3 saat kadar havalimanında yetkililer tarafından bekletilirken Emre Belözoğlu’na yapılan skandal davranış sabırları taşırdı.

Görüntülere sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyürken Emre Belözoğlu’na tuvalet fırçası uzatan İzlandalı ’ya sosyal medya kullanıcıları aramaya başladı.

Burak Yılmaz’ın basına röportaj verdiği sırada aynı İzlandalı çekim yapmaya devam etti. Sosyal medya kullanıcıları Öncelikle Benedikt Gretarsson isimli bir İzlandalının Emre Belözoğlu’na tuvalet fırçası uzatan kişi olduğunu düşündü ve binlerce tepki mesajı gönderdi, ancak bu yanlış alarm çıktı.

YOUTUBER OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

İzlanda’da yapılan açıklamada ise Emre Belözoğlu’na kişinin İzlanda basınından olmadığı ve Youtuber olduğu öne sürüldü. Olay sırasında Emre Belözoğlu kendisine uzatılan tuvalet fırçası fark etmedi. Fark etmiş olsaydı belki de olaylar bambaşka bir boyuta taşınacaktı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.