Erdoğan’ın Manevi Kızı Göknur Damat Kimdir? İBB Seçimlerinde Neden İmamoğlu’nu Destekliyor?

Tekirdağ'da kanser tedavisi gördüğü sırada gösterdiği mücadele nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın manevi kızın dediği Göknur Damat, sosyal medya hesabından, her şey çok güzel olacak şeklinde bir paylaşım yaparak Ekrem İmamoğlu'na destek olmak amacıyla 20 TL para yatırdı. Göknur damat bu paylaşımın ardından sosyal medyada hakaret ve uğrayarak bir kişinin de bıçaklı saldırısına maruz kaldı.

13.05.2019 - 12:54
13.05.2019 - 12:54
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Tekirdağ’da kanser tedavisi gördüğü sırada KOSGEB’den çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “manevi kızım” dediği Göknur damat, sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına 20 TL desteğini gösteren dekontu ve “Herşey çok güzel olacak”  mesajını paylaştı.

SOSYAL MEDYADAN HAKARETE UĞRADI

Göknur damat bu paylaşımın ardından sosyal medya hesabından hakarete uğradığını açıkladı. Göknur damat Sözcü Gazetesinden Ali Ekber Ertürk’e yaptığı açıklamada; “Üç gündür sinirimden ağlıyorum. Sayın Cumhurbaşkanı beni, kanser konusundaki çalışmalarımdan dolayı Külliye’ye de davet etti. Beraber fotoğraf çektirdik. ‘Manevi Kızım’ dedi. Ben asla parti tutmam. Kişi tutarım. Neden bu kadar rahatsız oldular? Ben kendi, iradem ve aklımla hareket ediyorum. Böylesine hakaret dolu paylaşım yapanlardan şikayetçi olacağım”  ifadelerini kullandı.

DÜN AKŞAM SAATLERİNDE BIÇAKLANDI

Dün akşam saatlerinde ise Göknur damat, “Sen misin o cesur yürek” diyen bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı. Olayı duyan CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu genç kadını gidip ziyaret etti.

GÖKNUR DAMAT KİMDİR?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir esnaf buluşması sırasında Tekirdağ’da kanser tedavisi gören Göknur Damat için manevi kızım ifadelerini kullanmıştı. Kanser nedeniyle doktorların 6 ay Ömür biçtiği genç kadın, KOSGEB kredisi çekerek kendisine bir makyaj stüdyosu açmış ve bu şekilde hayata tutunmuştu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim