Esenler’de Cinnet Getiren Baba Eşini ve Çocuklarını Vurduktan Sonra 5. Kattan Atladı

İstanbul Esenler'de Suriye uyruklu olduğu öğrenilen bir kişi cinnet getirerek eşi ve iki çocuğunu tabancayla Ateş edip ağır yaraladı. Daha sonra kendisini 5. kattan atan Baba intihar etti. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildiği öğrenildi.

09.06.2019 - 20:26
09.06.2019 - 20:26
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İstanbul Esenler’de Turgut Reis Mahallesi Okul Caddesi üzerinde bir evde bugün 17.30 sularında meydana gelen olayda, iddiaya göre Suriye uyruklu 1 kişi cinnet getirdi.

EŞİ VE 2 ÇOCUĞUNU AĞIR YARALADI

Cinnet geçiren baba eşi ve oğlunu silahla ağır yaraladı. Daha sonra kendisini 5. kattan atan baba intihar etti. Çevrede bulunanların ihbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edilirken yaralılar yapılan ilk müdahalenin ardından çevrede bulunan hastanelere kaldırıldı. Kendini 5. kattan atarak intihar eden Suriyeli kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri olayın yaşandığı yere gelerek inceleme başlattı. Yaşanan olaya ilişkin incelemelerin hala devam ettiği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim