Fenerbahçe Eljif Elmas’ın Napoli’ye transferini resmen açıkladı

Fenerbahçenin genç orta saha oyuncusu Eljif Elmas napoliye transfer oldu.19 yaşındaki makedon futbolcu Eljif Elmas italya'ya giderek prosedürleri tamamladıktan sonra imza atacağı açıklandı.

 Fenerbahçe Eljif Elmas’ın Napoli’ye transferini resmen açıkladı

23.07.2019 - 9:03

Güncelleme : 23.07.2019 - 9:04

Fenerbahçenin genç orta saha oyuncusu Eljif Elmas napoliye transfer oldu.19 yaşındaki makedon futbolcu Eljif Elmas italya’ya giderek prosedürleri tamamladıktan sonra imza atacağı açıklandı.Fenerbahçe yaptığı paylaşımda “Yolun Açık Olsun Eljif Elmas” yazarak transferi duyurmuş oldu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada şöyle denildi:

Kulübümüz, futbolcumuz Eljif Elmas’ın transferi konusunda İtalya’nın Napoli ekibi ile anlaşma sağlamıştır. Oyuncumuz İtalya’ya giderek, prosedürleri tamamladıktan sonra yeni kulübüne imza atacaktır.

Genç yaşında formamızı giyen ve Fenerbahçemizin bir taraftarı olma gururunu yaşayan, sahip olduğu potansiyel ve renklerimize duyduğu bağlılıkla armamızı başarıyla taşıyan Eljif’e tüm katkıları için teşekkür ediyor; başarılarla dolu bir gelecek diliyoruz.

Futbolcumuzun, formasını taşıyacağı yeni takımında Fenerbahçemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Yolun açık olsun Eljif Elmas.

Fenerbahçe Spor Kulübü

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.