Fenerbahçe’den Fabri Atağı!

Sezonun bitimine 2 hafta kala, gelecek sezon için hamleler ve hareketler de netleşmeye başladı. Kabus gibi geçen bir sezonun ardından son 2 haftada aldığı galibiyetlerle ateş hattından uzaklaşan Fenerbahçe, gündemin ilk sıralarına kaleci transferini de ekledi. Sarı Lacivertli ekip, Fulham forması giyen eski Beşiktaşlı Fabricio ile anlaşmayı amaçlıyor.

15.05.2019 - 8:59
15.05.2019 - 11:51
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Süper Lig’de sezon bitimiyle beraber büyük bir değişime gitmeyi planlayan Fenerbahçe, kaleci mevkiine de hamle yapmak istiyor. Ersun Yanal ve ekibi, sezon sonunda takımdan ayrılacak olan Fenerbahçe efsanelerinden biri haline dönüşen Volkan Demirel’in yerine bir isim alacak. Harun Tekin’in tek alternatif olarak kalmamasını isteyen Yanal’ın, tanıdık bir yüz istediği biliniyor.

2016 ile 2018 yılları arasında Beşiktaş forması giyen ve önemli kurtarışlarıyla elde edilen şampiyonlukta büyük bir pay sahibi olan Fabricio, Fulham’a veda edecek. Fabricio ile yakın temas kuran Fenerbahçe kurmayları, hem başarılı kaleciyi hem de kaleci antrenörü olarak Jose Sambade’yi kadrosuna katmak istiyor.

Sambade, Beşiktaş’tan Fulham’a Fabri ile birlikte gitmiş ve görevini İngiliz ekibinde sürdürmeye devam etmişti. Fenerbahçe, iki ismi de kadrosuna katarak kaleci bölgesindeki sıkıntıyı bitirmek istiyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim