Fenerbahçe’den Fabri Atağı!

Sezonun bitimine 2 hafta kala, gelecek sezon için hamleler ve hareketler de netleşmeye başladı. Kabus gibi geçen bir sezonun ardından son 2 haftada aldığı galibiyetlerle ateş hattından uzaklaşan Fenerbahçe, gündemin ilk sıralarına kaleci transferini de ekledi. Sarı Lacivertli ekip, Fulham forması giyen eski Beşiktaşlı Fabricio ile anlaşmayı amaçlıyor.

 Fenerbahçe’den Fabri Atağı!

15.05.2019 - 8:59

Güncelleme : 15.05.2019 - 11:51

Süper Lig’de sezon bitimiyle beraber büyük bir değişime gitmeyi planlayan Fenerbahçe, kaleci mevkiine de hamle yapmak istiyor. Ersun Yanal ve ekibi, sezon sonunda takımdan ayrılacak olan Fenerbahçe efsanelerinden biri haline dönüşen Volkan Demirel’in yerine bir isim alacak. Harun Tekin’in tek alternatif olarak kalmamasını isteyen Yanal’ın, tanıdık bir yüz istediği biliniyor.

2016 ile 2018 yılları arasında Beşiktaş forması giyen ve önemli kurtarışlarıyla elde edilen şampiyonlukta büyük bir pay sahibi olan Fabricio, Fulham’a veda edecek. Fabricio ile yakın temas kuran Fenerbahçe kurmayları, hem başarılı kaleciyi hem de kaleci antrenörü olarak Jose Sambade’yi kadrosuna katmak istiyor.

Sambade, Beşiktaş’tan Fulham’a Fabri ile birlikte gitmiş ve görevini İngiliz ekibinde sürdürmeye devam etmişti. Fenerbahçe, iki ismi de kadrosuna katarak kaleci bölgesindeki sıkıntıyı bitirmek istiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.