Fenerbahçe’den Gece Yarısı Transfer Bombası

Fenerbahçe yılın ilk transfer bombasını patlattı. Sarı larcivetliler uzun süredir kadrosuna katmak istediği yıldız futbolcu Hatem Ben Arfa’da mutlu sona ulaştı.

Fenerbahçe’den transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Kötü geçen bir sezonun ardından kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, yıldız futbolcu Hatem Ben Arfa’da ile anlaştı.

3 YILLIK SÖZLEŞME

32 yaşındaki Yıldız futbolcu son olarak Fransa 1. lig takımlarında Rennes’de forma giymişti.  Yıldız futbolcunun Fenerbahçe’nin 3 yıllık sözleşme teklifine olumlu yanıt verdiği öğrenildi.

Tunus asıllı Fransız Yıldız’ın geçtiğimiz dönemlerde de Fenerbahçe’nin sık sık gündeme geldiği belirtildi. Sözleşmenin imzalanması durumunda Yıldız futbolcunun Fenerbahçe’ye maliyetinin yıllık 3.5 milyon euro olacağı tahmin ediliyor. Fransız Yıldızı’nın gelecek günlerde Türkiye’ye gelmesi ve sağlık kontrolünden geçirildikten sonra imza atması bekleniyor.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.