Fox Ana Haber Spikeri Fatih Portakal’dan Ekrem İmamoğlu’na Sert Tepki

Fox TV ana haber spikeri Fatih Portakal, CHP’ye olan yakınlığı bilinmesine rağmen, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun Ordu Valisine yönelik sözlerine haber bülteninde tepki gösterdi. Fatih Portakal, habere ait görüntüleri hakaret içerdiği için yayınlanmadıklarını belirterek, “Devlet bizim devletimiz, vali bizim valimiz, o lafı diyemezsiniz” ifadelerini kullandı.

Fox TV ana haber spikeri Fatih Portakal, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu Valisine yönelik hakaret içeren sözleri hakkında canlı yayında tepkisini dile getirdi.

“O LAFI DİYEMEZSİNİZ”

Fatih Portakal, canlı yayın sırasında hakaret içerdiği için habere dair görüntüleri yayınlamadıklarını belirterek; “Devleti parti devleti olarak görebilirsiniz şu anda ya da size çok bel altı vuruşlar yapabilirler, çok haksızlık yapabilirler, hakkınızın yendiğini söyleyebilirsiniz, sinirlerinizi bozmak isteyebilirler, önünüze setler gerebilirler, sizi sinirlendirecek her türlü şeyi yapabilirler ama bir siyasetçi olarak kamunun önündeyseniz ve devleti nasıl görürseniz görün, devlet bizim devletimiz, vali bizim valimiz, o lafı diyemezsiniz.” ifadelerini kullandı.

“ÖĞRENMESİ GEREKEN ÇOK ŞEY VAR”

Fatih Portakal canlı yayında yaptığı açıklamanın devamında; “Bir örnek model olarak çıktınız kamunun önüne, insanların önüne. Ve insanlar sizi o gülen yüzünüzle, o tebessüm eden yüzünüzle alkışladılar, bağrına bastılar. Ama o sözü söyleme hakkınız yok. Demek ki Ekrem İmamoğlu’nun da siyaseten öğrenmesi gereken şeyler olacak. Belki önümüzdeki günlerde de kendini bu konuda evrilme durumuna getirecek, bu kötü alışkanlığını yenecek.” diye konuştu.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.