Gelin Adayı Hanife Gürdal Açıldı! Hanife’nin Başörtüsüz Fotoğrafı Sosyal Medyayı Çalkaladı

Katıldığı evlilik programları ile ünlenen gelin adayı Hanife Gürdal, başını açtığını sosyal medya hesabından duyurdu.

İzdivaç programlarının ünlü ismi Hanife Gürdal, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Evlilik programları yayından kaldırıldıktan sonra bir benzin istasyonunda pompacı olarak çalışmaya başladığı haberleriyle gündeme gelen Hanife Gürdal, bu defa da sosyal medya hesabından başın açtığını duyurdu. Ayrıca Hanife Gürdal’ın kendisine yeni bir sosyal medya hesabı açması da dikkatlerden kaçmadı.

SOSYAL MEDYANIN TEPKİSİNİ ÇEKTİ

ATV’de yayınlanan ve Esra Erol’un sunduğu evlilik programına 2015 yılında katılan daha sonra da çeşitli evlilik programlarında boy gösteren gelin adayı Hanife, başını açması ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti.

Bazı takipçileri sosyal medyada Hanife Gürdal’ın paylaşımına yorum yaparak zaten açık olduğunu ve dikkat çekmek için kapandığını iddia ederken, bazıları da “Zaten açıktı, kafa kapamayla kapalı olunmuyor özünü bulmuş” ifadelerini kullandı.

YENİ HESAP AÇTI

Sosyal medya hesaplarını çok sık değiştiren ve kısa sürede yüksek takipçi sayısına ulaşmayı başaran Hanife Gürdal, yeni hesap aç açması ile de dikkat çekti. Fenomen gelin adayının takipçileri Hanife Gürdal’ın yeni hesabının tanıtımını yapmak için başını açtığını da iddia etti.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.