1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İkinci “Fuat Avni” Beylikdüzü’nde Yakalandı

Fuat Avni’den sonra, sosyal medya üzerinden terör örgütü FETÖ’nün propagandasını yapan hesaplardan olan ‘Kaç Saat Oldu’ hesabını yöneten E.B. isimli şahıs, İstanbul Beylikdüzü’ndeki ikametinde dün gece saatlerinde gözaltına alındı. Polis ekipleri evde yaptıkları aramada birçok dijital materyal ele geçirdi.

Dünyaca Ünlü Hava Yolları Şirketi Türkiye’den Yüksek Maaşla Kabin Görevlisi Alacak

Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden olan Katar Havayolları, Türkiye’den personel alımı yapıyor. Katar Havayolları’nın İstanbul’da düzenleyeceği kabin görevlisi alımı etkinliği ile ilgili internet üzerinden başvurular başladı. Şirket tarafından yapılan açıklamada, yapılacak olan etkinliğin yeri ve tarihinin daha sonra duyurulacağı belirtildi. Katar Havayolları kabin görevlisi alımı için başvuru son tarih 7 Temmuz 2019 olarak açıklandı. Başvurusu olumlu sonuçlananlar Doha’da yaşama şansını elde edecek.

Akit TV Haber Müdürü Murat Alan Hakkında Soruşturma Başlatıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görevli komutanlara yönelik söylediği sözler nedeniyle Akit TV Haber Müdürü Murat Alan hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Yetkisizlik kararı verilen dosya Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi.

Ordu’daki VIP Tartışmasının Tutanağını 24 Görevli İmzaladı! Savcılık Soruşturma Başlattı

Millet ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı CHP’li Ekrem İmamoğlu ve beraberinde bulunan 14 kişi, Ordu-Giresun Havalimanı VIP salonuna alınmamış ardından da tartışma çıkmıştı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki kişilerin Ordu Valisi Seddar Yavuz’a hakaret ettikleri iddiası ile savcılık tarafından başlatılan soruşturma kapsamında aralarında polis havalimanı görevlilerinin de bulunduğu 24 kişinin ifadesi alınıyor.