Hakkari’de Yaralanan Asker GATA’da Şehit Oldu

Hakkari'de PKK'lı teröristler tarafından düzenlenen hava saldırısında yaralanan ve Ankara GATA'da tedavi altına alınan 28 yaşındaki piyade uzman çavuş Celal Hayta şehit oldu.

08.06.2019 - 21:32
08.06.2019 - 21:32
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Hakkari’de 4 Mayıs tarihinde Kuzey Irak’tan teröristler tarafından yapılan havan saldırısı sonucu 3 asker şehit olurken, Piyade Uzman Çavuş Celal Hayta yaralanmıştı.

TEDAVİ GÖRDÜĞÜ HASTANEDE ŞEHİT OLDU

Hakkari’den alınarak tedavisi için Ankara GATA’ya getirilen piyade uzman çavuş bugün tedavi gördüğü Hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Şehidin Adapazarı Kurtuluş Mahallesi’nde yaşayan ailesine acı haber verildi. Şehidin cenazesinin yarın Ankara’da yapılacak törenin ardından memleketine götürüleceği Ve toprağa verileceği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim