Hakkari’den Acı Haber! 1 Asker Şehit Oldu

Hakkari'nin Irak sınır hattında bulunan Serabat üst bölgesine PKK'lı teröristler sızma girişiminde bulundu. Teröristlerin açtığı taciz ateşi sırasında ilk belirlemelere göre 1 asker şehit düştü. Teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için bölgede hava destekli operasyon başlatıldı.

14.05.2019 - 13:06
17.05.2019 - 11:06
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Hakkari’nin Derecik ilçesi Irak sınırına yakın bölgede bulunan Serabat üs bölgesine PKK’lı teröristler taciz ateşi açıldı. Açılan ateşte 1 asker şehit oldu.

HAVA DESTEKLİ OPERASYON BAŞLATILDI

Güvenlik güçlerinin Hakkari ve çevresinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonları devam ederken bu sabah saatlerinde Derecik ilçesi Irak sınırına yakın bölgede bulunan üs noktasına PKK’lı teröristler tarafından sızma girişimi gerçekleştirildi. Açılan taciz ateşi sonucunda 1 asker şehit oldu. Teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için bölgede hava destekli operasyon başlatıldı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim