Her Yerde Sen İlk Bölüm Çok Beğenildi! Selin ve Demir Aşkı Bu Yaz Fenomen Olacak

FOX TV'de bu akşam Her Yerde Sen ilk bölüm ekranlara geldi. Aybüke Pusat ve Furkan Andıç'ın başrollerini paylaştığı her yerde Sen dizisi ilk bölüm izleyiciler tarafından oldukça beğenildi. Peki, Her Yerde Sen dizisi konusu ne? Her Yerde Sen oyuncu kadrosu ve ilk bölüm özeti haberimizde…

 Her Yerde Sen İlk Bölüm Çok Beğenildi! Selin ve Demir Aşkı Bu Yaz Fenomen Olacak

15.06.2019 - 2:04

Güncelleme : 15.06.2019 - 2:04

FOX TV’de yeni yaz dizisi Her Yerde Sen ilk bölüm ile bu akşam yayınlandı. Her Yerde Sen dizisi başrollerinde Furkan Andıç ve güzel oyuncu Aybüke Pusat yer alıyor. Yaz aylarına oldukça uygun görünen romantik komedi tadındaki dizide, aynı Evin yarı yarıya satın alan Selin ve Demir’in kavga ile başlayan aşkı anlatılıyor.

HER YERDE SEN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Her yerde sen dizisi Selin karakterine güzel oyuncu Aybüke Pusat Hayat veriyor. Bize de bir iç mimar karakterini oynayan Aybüke Pusat, satın aldığı evde kötü bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Her yerde sen dizisi Demir karakterine ise son olarak kardeş çocukları dizisinde rol alan Furkan Andıç hayat veriyor. Uzun yıllardan beri yurt dışında yaşayan Demir, çocukluğunun geçtiği evi satın alarak Türkiye’ye geri dönüyor. Ancak Demir, eve geldiğinde hiç beklemediği bir ev arkadaşı ile karşı karşıya kalıyor.

HER YERDE SEN DİZİSİ KONUSU

FOX TV’nin yeni başlayan dizisi Her yerde sen konusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Güzel ve başarılı bir iç mimar olan Selin, mali krizde olan bir şirkette çalışmasına rağmen pozitif düşünce yapısı nedeniyle hem işyerinde Hem de özel hayatında oldukça mutlu. Kendisi için bir ev satın alan ve harabe haldeki evi yaşanılır hale getiren Selin hiç beklemediği bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Demir ise, Uzun zamandan beri yurt dışında yaşayan ve Türkiye’ye dönmeye karar verdikten sonra ailesi ile birlikte çocukluğunu geçirdiği evi satın alan başarılı bir yönetici. Satın aldığı eve geldiğinde karşısında Selin’i gören Demir önce hırsız sanıyor.

Bu sırada banyoda olan Selin, çıktığında Demir’le burun buruna geliyor. İkisi de birbirini yanlış anlayan Demir ve Selin, eve ayrı ayrı polis çağırıyor. İkiliyi şok eden gerçek tapuların ortaya çıkmasıyla anlaşılıyor. Aslında iki kız kardeşe ait olan bu ev Demir ve Selin’e yarı yarıya satılıyor. Sürprizler bununla da bitmiyor. Evde kötü bir sürprizle karşı karşıya kalan Selin, başına geleceklerden habersiz iş yerine gidiyor. Şirketin yeni yöneticisi olarak karşısında demiri görünce günün ikinci şokunu yaşıyor. Demir ve Selin’in çekişmelerle dolu aşk hikayesi de böyle başlıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.