Hint Dizisi Tatlı Bela 7. Bölüm 10 Haziran 2019 Pazartesi Fragmanı Yayınlandı

Kanal 7 yeni sezonda Hint dizilerine bir yenisini daha ekledi. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. 10 Haziran Pazartesi günü ekranlara gelecek olan Tatlı Bela 7. bölümde neler yaşanacak?

10.06.2019 - 0:32
10.06.2019 - 11:09
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kanal 7’de yayınlanan Hint dizilerine her geçen gün biraz daha artıyor. Bunun farkında olan kanalda yeni Hint dizileri yayınlanmaya başlandı. Yeni başlayan Tatlı Bela dizisi 7. bölüm ile 10 Haziran Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Tatlı Bela dizisinin de tamamen farklı toplumsal statü de olan Shlok ve Ashta’nın hayatı bir noktada kesişiyor. Shlok, annesinin baskısı nedeniyle eşi ile arasına mesafe koymak zorunda kalıyor. Aşka olan inancımı Bu nedenle kaybeden Shlok, artık hayatında tek değerli olan şeyin para olduğunu düşünüyor ve hayatına bu şekilde devam ediyor. Ancak tamamen tesadüf eseri Ashta ile karşılaşan Shlok aşkın insan hayatındaki önemini bir kez daha hatırlıyor.

KAVGADAN AŞK DOĞACAK

Bu ikili tesadüflerin tamamen onları birbirine yakınlaştıran farkında olmadan Her karşılaştıklarında kavga etmeye devam ediyor. Tatlı Bela 7. bölümde birbirine adeta bir bela gibi gören Shlok ve Ashta artık yavaş yavaş bir birinden hoşlanmaya ve bağlanmaya başlıyor. Ancak daha önce annesinin baskıları nedeniyle eşinden ayrılan Shlok, yine aşka adım atmak konusunda tereddüt edecek mi bilinmiyor…

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim