Instagram Çöktü! Instagram Hikaye Gezilmiyor, Fotoğraf Yüklenmiyor

Instagram gece saatlerinde çöktü. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Instagram hikaye görüntülenemiyor ve fotoğraf yüklenemiyor gibi sorunlar veriyor. Instagram Story bölümünde gezin olmayan kullanıcılar tepkilerini diğer sosyal paylaşım sitelerinde dile getirdi. Peki, Instagram neden çöktü ve ne zaman düzelecek? İşte detaylar…

 Instagram Çöktü! Instagram Hikaye Gezilmiyor, Fotoğraf Yüklenmiyor

14.06.2019 - 2:28

Güncelleme : 14.06.2019 - 2:28

Instagram kullanıcıları 14 Haziran Cuma gece yarısından sonra hesaplarına el işinde sorun yaşamaya başladı. Instagram’da yaşanan bu sorun birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından başka sosyal medya platformlarında dile getirildi. Peki, Instagram hikayeler neden gezilmiyor? Instagram Çöktü mü? Kullanıcıların aradığı bu soruların yanıtını biz de araştırdık.

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya yaz platformlarından olan Instagram Gece saatlerinde çoktu. Türkiye genelinde 14 Haziran Cuma gecesi Instagram kullanıcıları diğer sosyal medya platformlarında fotoğraf yükleyemiyor ve story hikaye kısımları gezilemiyor gibi şikayetlerini dile getirmeye başladı. Sorunun Türkiye genelinde yaşandığı öğrenilirken şu an için Instagram’dan Bu konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

INSTAGRAM HİKAYELER NEDEN GEZİLMİYOR, FOTOĞRAF NEEDEN YÜKLENMİYOR?

Birçok sosyal medya kullanıcısı Instagram hesaplarına girdiklerinde doğrudan Facebook Error bildirimi ile karşı karşıya kaldı. Bazı kullanıcılar ise hesaplarını ulaştıklarını ancak fotoğraf yükleme ve hikaye gezinme konusunda sorun yaşadıklarını dile getirdi.

Bu sorunla ilgili olarak Instagram teknik ekipleri tarafından genel çaplı bir çalışma başlatıldığı öğrenildi. Ancak bütün Türkiye genelinde yaşanan Bu sorunun ne zaman düzeleceği şu anda bilinmiyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.