Juventus Merih Demiral İçin Konya’ya Geldi

Dünyanın en önemli spor adamlarından biri olarak bilinen Juventus sportif direktörü Fabio Paratici, Konya'da oynanan Türkiye Fransa maçını izlemek için, Merih Demiral’ın menajeri Cenk Melih Yazıcı ile birlikte Konya'ya geldi.

08.06.2019 - 22:21
08.06.2019 - 22:21
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Juventus Kulübü A milli takımda forma giyen Merih Demiral için devreye girdi. Juventus sportif direktörü Fabio Paratici, bu akşam Konya’da oynanan Türkiye Fransa maçında Merih Demiral’ı izlemek için genç futbolcunun menajeri ile birlikte Konya’ya geldi.

DEV KULÜBLERİN YAKIN MARKAJINDA

Geçtiğimiz sezonun devre arasında Alanyaspor’dan Sassuolo’ya transfer olan ve burada da başarılı bir performans gösteren Merih Demiral, kısa sürede dünya devi kulüplerin ilgisini çekmeyi başardı. Genç stoperi transfer etmek isteyen Juventus’un, Sassuolo’ya 15 milyon Euro teklif ettiği öne sürüldü.

Transferin artık son aşamaya geldi,  sportif direktör sıfatıyla Fabio Paratici’nin Merih Demiral’ı izlemek için Konya’da olmasından da anlaşılıyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim