Kalp Krizinden Hayatını Kaybeden Derin Erpulat Gözyaşları İçinde Toprağa Verildi

İzmir’in Çeşme ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden halkla ilişkiler bölümü mezunu 26 yaşındaki Deniz Erpulat, gözyaşları içinde toprağa verildi.

İzmir’de bir kolejin müdiresi, Didem Erpulat ile cıvata üreten firmanın yöneticilerinden Tevfik Erpulat çiftinin büyük kızları Derin Erpulat, İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan evlerinde salı gecesi kalp krizi geçirdi.

Çeşme Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve kalp masajı yapıldıktan sonra İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen Erpulat, doktorların bütün çabasına rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İZMİR YASA BOĞULDU

İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümü mezunu olan ve yeni bir iş kurmaya hazırlandığını öğrenilen 26 yaşındaki Derin Erpulat’ın ani ölümü,  ani ölümü ailesini ve çevresini yasa boğdu.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İzmir’in Alsancak Semti’nde Hocazade Camisi’nde Derin Erpulat için bugün cenaze töreni düzenlendi. Genç kızın ailesinin yanı sıra lise ve üniversiteden arkadaşları da törene katılırken acılı çiftin İş arkadaşları ve akrabaları da hazır bulundu. Baba Tevfik Erpulat, cenaze töreninde güçlükle ayakta dururken eşi Didem ve kızı Defne Erpulat’a sarılarak gözyaşı döktü. Cenazeye genç kızın mezun olduğu okul basta olmak üzere çok sayıda Çelenk gönderildi.

Genç hasta hayatını kaybeden Derin Erpulat, Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrasında Alaçatı mezarlığında toprağa verildi.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.