1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İŞKUR 1 Milyon Eleman Arıyor! Gençlere Büyük İş Fırsatı

İŞKUR, yaz aylarında 1 milyon 252 bin personel alımı yapacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın daha önceden açıkladığı “Sosyal Yardımlaşma Programı” doğrultusunda yaz aylarında 1 milyon 252 bin genç, İŞKUR bünyesinde istihdam edilecek. Gençler bulundukları şehirlerde haftanın üç günü eğitmenlik, yaşlı bakımı, Sosyal Hizmetler ve Koçluk gibi işlerde çalışarak yaz boyunca toplamda 2 bin 500 TL para kazanma şansı elde edecek.

Adalet Bakanı Açıkladı! Adalet Bakanlığı 2019 Personel Alımı ile 11 bin 78 Kişi İstihdam Edilecek!

Adalet bakanı Abdülhamit Gül, 2019 yılında Adalet Bakanlığı bünyesinde yapılacak olan personel alımına ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Bakan Gül açıklamasında Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 2019 yılında 11 bin 78 personel istihdam edileceğini duyurdu.

THY 10 Bin Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! Bizzat İlker Aycı Açıkladı!

Türk Hava Yolları yönetim kurulu başkanı İlker Aycı 10 bin personel alımı yapacaklarını bizzat açıkladı. Ayrıca Ramazan Bayramı tatilinde çok ciddi bir kapasite ile uçaklarında belirten Aycı, Şu anda doluluk oranının yüzde 72-73 civarında olduğunu ve Bayram tatilinde bunun yüzde 80’lere çıkacağını ifade etti.

24. Dönem POMEM Sınav Giriş Belgeleri Yayınlandı! 24. Dönem POMEM Sınav Giriş Yerleri

24. dönem POMEM alımı kapsamında 3 bin kadın polis memuru alımı yapılacak. Adayların başvuru işlemleri 22 Nisan tarihinde tamamlanmıştı. POMEM sınav giriş yerleri için bir açıklama bekleyen adaylara müjdeli haber bugün geldi. 24. Dönem POMEM Sınav Giriş Belgeleri açıklandı.

Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımları İçin Mülakat Yapılabilecek

Sağlık Bakanlığı 2019 yılı personel alımı büyük bir heyecan içerisinde beklenirken, sözleşmeli sağlık personeli ve sözlü sınav usul esasları yayınlandı. Yayınlanan bu yönetmeliğe göre 2019 yılı Sağlık Bakanlığı personel alımları mülakat ile yapılabilecek.

2019’da Kamu Kurumlarına 68 Bin 600 Memur Personel Alımı Yapılacak!

2019 yılı içerisinde çeşitli kamu kurumlarına toplamda 68 bin 600 memur personel alımı yapacak. Alımlar Adalet Bakanlığı, Orman Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, KYK ve PTT bünyesinde olacak. 2019 yılı içerisinde memur personel alımı yapacak olan kurumların ihtiyacı olan personel sayısı ve hazırladıkları ilanların detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz…

PTT 2019/1 KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları ve Kadrolar…

PTT 2019/1 KPSS şartsız kamu personeli alımı için heyecanlı bekleyiş bitiyor. Peki, PTT personel alımı hangi kadrolarda yapılacak? Başvuru şartları belli oldu mu? KPSS şartı olmadan PTT personel alımı hakkında detaylı bilgiler ve başvuru şartları haberimizde…

Bekçi Alımı Yazılı Sınavı Ne Zaman Yapılacak 2019? Bekçilik Sınavı Nerede Yapılacak?

Bekçilik yazılı sınavı için adayların heyecan dolu bekleyişi sürüyor. Bekçi alımları için yapılan başvuruların sonuçları Geçtiğimiz günlerde açıklanmış ve ön sağlık muayenesi yerleri belli olmuştu. Adaylar bu gelişmenin ardından bekçi alımı yazılı sınavı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtını aramaya başladı. Peki, EGM tarafından yapılan bekçi alımı ne zaman olacak? Bekçilik yazılı sınavı 2019 ne zaman?

Adalet Bakanlığı Personel Alımı Ne Zaman Başlıyor ve Şartları Neler?

Adalet Bakanlığı personel alımları her sene olduğu gibi bu sene de adayların sabırsızlıkla beklediği kamu personeli alım ilanlarından olmaya devam ediyor. Peki Adalet Bakanı Gül bu konuda hangi açıklamalarda bulundu? İşte detaylar!