Karısını Komşusunun Yatağında Yakalayan Adam Ağır Ceza Kesti

Florida' da pazar günü komşusunun karavanına giden 49 yaşındaki Alex Bonilla karısı ile birlikte yakalayınca komşusunu önce silahla tehdit ederek ellerini bağladı ardından cinsel organını makasla kesip kopardı. Olayın hemen ardından bulunduğu yeri terkeden adam kısa süre sonra yakalandı.

 Karısını Komşusunun Yatağında Yakalayan Adam Ağır Ceza Kesti

25.07.2019 - 15:28

Güncelleme : 25.07.2019 - 15:28

Florida’ da pazar günü komşusunun karavanına giden 49 yaşındaki Alex Bonilla karısı ile birlikte yakalayınca komşusunu önce silahla tehdit ederek ellerini bağladı ardından cinsel organını makasla kesip kopardı. Olayın hemen ardından bulunduğu yeri terkeden adam kısa süre sonra yakalandı.

Dünya genelinde aldatma oranlarında ciddi bir artış söz konusu olurken günün en ilginç olaylarından biri de Florida’da meydana geldi. 49 yaşındaki Alex Bonilla; Mayıs ayında pazar günü yakın arkadaşı olan komşusunun karavanına girmiş ve hiç görmek istemeyeceği bir manzarayla karşı karşıya kalmıştı. Karısını o yatakta gören adamın gözü dönmüş ve komşusunun cinsel organını makasla kesmişti, son dakika ayrıntıları belli oldu…

49 yaşındaki Alex Bonilla, Mayıs ayında bir pazar günü komşusunun karavanına girmiş ve karısıyla komşusunu yatakta yakalamıştı.

Amerikan New York Daily News gazetesinin haberine göre; Bonilla, 32 yaşındaki adamı silah zoruyla alıkoyarak, bağladı.

Akabinde adamı zorla yatak odasına götüren Bonilla, eline aldığı makasla şahsın cinsel organını kesti.Gilchrist Şerifliği, Bonilla’nın talihsiz adamın penisini alarak olay yerinden kaçtığını duyurdu.

Dehşet verici olay sırasında karavanda iki çocuğun bulunduğu öğrenildi.

Alex Bonilla, çocuğa yönelik zulüm, hırsızlık, ağır ceza gerektiren saldırı, müessir fiil, ateşli silah kullanmak ve hürriyeti tahditle suçlanıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.