Kavgayı Ayırmak İsterken Şehit Edilen Polis Memuru Tören Düzenlendi

Gaziantep’te bir kavgayı ayırmak için müdahale ettiği sırada tabanca ile vurularak şehit olan polis memuru Ekrem Kurtoğlu törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı kolejtepe Mahallesinde iki grup arasında çıkan kavgayı ayırmak istediği sırada tabancayla vurulan 3 çocuk babası 39 yaşındaki polis memuru Ekrem Kurtoğlu, yapılan bütün müdahalelere rağmen şehit oldu.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Şehidin yakınları bugün düzenlenen cenaze töreni sırasında gözyaşlarına boğuldu. Şehidin eşi Melek Kurtoğlu ayakta durmakta zorlanırken çocukları Alperen ve Aybüke annelerinin yanından bir an bile ayrılmada. Babasının şapkasını başına satan şehidin 8 yaşındaki büyük oğlu Alperen tören boyunca bu şapkayla bekledi. Şehidin cenaze törenine Gaziantep valisi Davut Gül,  İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ve protokol üyeleri, şehidin ailesi ve yakınları katıldı.

Törenin ardından şehidin cenazesi meslektaşlarının omuzunda Cenaze aracına götürüldü. Şehidin Cenazesi ikindi namazına müteakip toprağa verildi.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Melek Eren
Melek Eren
1988 yılında Balıkesir'de doğdu. Süleyman Demirel Üniversitesi mezunu. Yaklaşık 6 yıldan bu yana haber ve metin yazarlığı üzerine çalışıyor. Sektörün önde gelen bir çok haber sitesinde editörlük ve köşe yazarlığı yaptı.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.