Kenan Doğulu HIV Virüsü mü Taşıyor?

Kenan Doğulu ile eşi Beren Saat hakkında boşanacakları dedikodusu uzun zamandır ortalıkta dolaşmakta. Beyaz Tv magazin servisinin ortaya koyduğu bu idda duyanları hayrete düşürdü.

 Kenan Doğulu HIV Virüsü mü Taşıyor?

09.08.2019 - 16:10

Güncelleme : 09.08.2019 - 16:10

Kenan Doğulu ile eşi Beren Saat hakkında boşanacakları dedikodusu uzun zamandır ortalıkta dolaşmakta. Beyaz Tv magazin servisinin ortaya koyduğu bu idda duyanları hayrete düşürdü. Kenan Doğulu’nun HİV virüsü taşıdığı iddiası gündeme bomba gibi düşerken çiftin hayranlarını üzüntüye boğdu.

Uzun bir zamandır boşanacakları iddia edilen Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında Beyaz Tv’de yayınlanan ‘Beyaz Magazin’ adlı programda öyle bir iddia ortaya atıldı ki duyanların ağızları açık kaldı. Beyaz Magazin programında sunucu Canan Danyıldız’ın ortaya attığı iddia, ortalığı karıştırdı.

2014 Yılında nikah masasına oturarak hayatlarını birleştiren ünlü çift Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun son bir yıldır boşanacakları söylentileri magazin gündeminden düşmezken ortaya atılan bir iddia herkesi şoke etti.

Beyaz TV’de yayınlanan “Beyaz Magazin” programında sunucu Canan Danyıldız’ın dile getirdiği iddiaya göre, geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırılan Beren Saat, HIV virüsü taşıdığını öğrendi.

Ortaya atılan bu skandal iddianın en çarpıcı yanı ise Beren Saat’in geçmişe dönük taramalarda HIV virüsünü Kenan Doğulu’dan kaptığının saptanması oldu.

Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun boşanma iddialarının temelinde ise HIV virüsü iddiasının yattığı söylentiler arasında yerini aldı.Öte yandan, Beren Saat, geçtiğimiz günlerde çiçek seçerken muhabirler tarafından görüntülenmiş, ancak kendisine evliliğiyle ilgili yöneltilen soruları cevapsız bırakmıştı.

Kenan Doğulu’nun Beren Saat’e bulaştırdığı iddia edilen HIV virüsü nedir?

Türkçesi Edinsel Bağışıklık Yetmezliği Sendromu olan AİDS, HIV adındaki virüsün neden olduğu, kan yolu, cinsel ilişki, anneden bebeğe doğum sırasında veya emzirme yoluyla bulaşan bir hastalıktır. HIV virüsü, vücuda girdiğinde hastalığa karşı direnç göstermemizi sağlayan bağışıklık sistemimizi yok eder. Böylece başka hastalıklara yakalanmamız çok kolaylaşır ve en basit bir soğuk algınlığına bile vücudumuz direnç gösteremez.Vücudunuzda, HIV virüsü olması, AIDS olduğunuz anlamına gelmez. Hem kadında hem erkekte görülen AIDS, her yaşta ortaya çıkabilir. Bu aşamada kişiye AIDS bulaşıp bulaşmadığı sadece yapılan kan testi ile anlaşılabilir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.