Keşif Yaparken Suçüstü Yakalandı

Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki mahallelerde 5 ayrı yazlık evinde hırsızlık olayının şüphelisi olarak tespit edilen kişi başka bir hırsızlık için keşif yaptığı sırada polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı.

 Keşif Yaparken Suçüstü Yakalandı

22.05.2019 - 16:38

Güncelleme : 22.05.2019 - 16:38

Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı ekipler, Gebze’deki bazı mahallelerde meydana gelen ve evlerin kapılarının sert bir cisimle kırılması sonucu gerçekleştirilen hırsızlık olaylarının aydınlatılması için bölgede güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Polis ekiplerinin yaptığı İnceleme sonucunda evden hırsızlık ve konut dokunulmazlığının ihlali gibi birçok suçtan sabıkası bulunan N.T.’nin hırsızlıkları yaptığı tespit edildi. Şüphelinin kimliğinin belirlenmesi üzerine takip eden polis ekipleri söz konusu şahsın başka bir hırsızlık olayı için siteler bölgesinde keşif yaptığı sırada üzerinde Demir Keski aleti ve parmak izi bırakmamak için Kullandığı bir çift eldiven ile birlikte suçüstü yakaladı. Şüpheli şahıs Kuşadası Emniyet Müdürlüğü’ne getirilerek sorguya alındıktan sonra sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.