Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Cinayet Zanlısı Tatil Yaparken Yakalandı

Ankara’nın Çubuk ilçesinde 2015 yılında işlenen bir cinayetin katil zanlılarından biri, Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir otelde tatil yaptığı sırada polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Ankara’nın Çubuk ilçesinde 2015 yılında çıkan silahlı kavgada bir kişinin hayatını kaybetmesi bir kişinin yaralanması olayıyla ilgili hakkında 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, polis ekipleri tarafından Muğla’nın Fethiye ilçesinde Bir otelde tatil yaptığı sırada yakalandı.

6 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI VAR

Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri 6 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 4 yıldan beri kaçak olan Mutlu Alpı’nın ilçede bulunan bir otelde tatil yaptığını tespit etti. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan şahıs Fethiye Adliyesi’ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından cezaevine gönderildi.

1 KİŞİ ÖLMÜŞTÜ

Ankara’nın Çubuk ilçesinde 2015 yılında yaşanan bir silahlı kavga sonucunda tesadüfen olay yerinde bulunduğu iddia edilen Satılmış Arıkan, vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralandıktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.