Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
AKTUEL.NET İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ 

Mehmet ÖZTÜRK
info@aktuel.net
GSM: +90 534 242 54 05

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Melek EREN
mail: melek@aktuel.net

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Emir KESKİN
mail: emir.keskin@aktuel.net

Emre ALBAYRAK
mail: emre.albayrak@aktuel.net

Pınar DEMİRCİ
mail: pinar.demirci@aktuel.net

Songül KURT
mail: songul.kurt@aktuel.net

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor
Sinem ŞAHİN
mail: sinemsahin@nevsehirbarosu.org.tr

REKLAM REZERVASYON
reklam@aktuel.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@aktuel.net
Av. Sezer Bahattin KOÇ

ADRES/ Addresse
Libadiye Caddesi, Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sokak. No: 51-5

E-Mail : info@aktuel.net

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARIaktuel.net‘de yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. aktuel.net’de yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, aktuel.net sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2019 aktuel.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aktuel.net’e aittir. aktuel.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aktuel.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.aktuel.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aktuel.net’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Mehmet ÖZTÜRK
Mehmet ÖZTÜRK
İsmim Mehmet 29 yaşındayım. Uzun yıllardır web sektöründe haber ve içerik siteleri yönetiyorum. Güncel konular objektif haberler için aktuel.net sitemizi kurduk. Ekip arkadaşlarımızla birlikte tarafsız haber, hür yorum mantığı ile hareket ederek sizlere gündem haberlerini ulaştırmaya çalışıyoruz.
https://www.aktuel.net/