Lacina Traore, Galatasaray’ın Transfer Teklifini Resmen Açıkladı

Monaco, Everton ve CSKA Moskova gibi önemli kulüplerde top koşturan ve bir süre hiçbir takımda forma giymeden bekledikten sonra Şubat ayında Macar ekibi Ujpest ile anlaşan Fildişi Sahilli futbolcu Lacina Traore, kendisine devre arasında Galatasaray'dan teklif geldiğini açıkladı.

09.06.2019 - 13:55
09.06.2019 - 13:55
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Fransa’da yayın yapan bir internet sitesine önemli açıklamalar yapan 29 yaşındaki tecrübeli futbolcu, Galatasaray’ın devre arasında kendisini istediğini, ancak son dakikada tercihini Kostas Mitroglou’dan yana kullandığını söyledi. Yıldız futbolcu aynı zamanda, Mitroglou’nun maaşının önemli bir kısmını Olimpik Marsilya’nın üstlendiğini de öne sürdü.

“TRANSFERİM OLMAYINCA BOŞTA KALDIM”

Bu transferinin gerçekleşmemesi nedeniyle kendisinin boşta kaldığını söyleyen futbolcu, “Lens, benim hayallerimdeki kulüp. Oraya ikinci ligde olsalar bile giderim. Kulübün tarihini ve taraftarlarını çok iyi biliyorum. Rigobert Song vaşta olmak üzere pek çok Afrikalı orada forma giydi. Bu yüzden Lens, benim için çok özel ve Afrika’da da yakından takip ediliyor. Açıkçası bu durum, içimde bir ukde olarak kaldı.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim