Lucas Zelarayan’dan Fenerbahçe Açıklaması Geldi!

Meksika Ligi takımlarından Tigres forması giyen Arjantinli oyuncu Lucas Zelarayan, transferi, kulüpteki devamlılığı ve geleceği ile ilgili net açıklamalar yaptı. Fenerbahçe ve diğer ilgili ekipler ile ilgili de konuşan Lucas, kulüp projelerine dair söylemlerde bulundu.

15.05.2019 - 14:22
15.05.2019 - 14:46
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Fenerbahçe’nin gelecek sezon transfer çalışmaları için dört bir yandan çalıştığı sırada, Meksika basınından bomba bir iddia ortaya atıldı. Tigres forması giyen 10 numara mevkili oyuncusu Lucas Zelarayan’ın Fenerbahçe’ye transfer olacağı, Fenerbahçe’nin karşılığında ise stoper oyuncusu Diego Reyes’i Tigres’e vereceği söylenmişti.

Tüm bu çalkantılar ve söylentiler devam ederken, konunun doğruluğu ve oyuncunun geleceği ile ilgili düşünceler en net ağızdan geldi. Lucas Zelarayan Tigres’in ligde Monterrey ile yaptığı maçın ardından birtakım açıklamalarda bulundu.

Zelarayan, “Tigres ile olan kontratım 2022 yazında sona eriyor ve takımımda mutluyum. Yönetime, teknik kadromuza, takım arkadaşlarıma, kısacası kulüpteki herkese minnettarım ve ayrılmayı düşünmüyorum. 6 ayda bir Tigres’ten ayrılacağıma yönelik dedikodular çıkıyor. 3,5 yıldır bu kulüpteyim ve bu da bir şeyler ifade ediyor olmalı. Nitekim şu anda çok mutluyum ve sezon sonu şampiyonluk kupasını kaldırmak istiyorum.” İfadelerini kullanarak kulüpte mutlu olduğunu belirtti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim