Manisa’da Uygulama Noktasında Durdurulan Emniyet Müdürü Uyuşturucudan Gözaltına Alındı

Manisa Akhisar'da Uygulama noktasında durdurulan bir Otomobilde narkotik köpeği ile yapılan arama sonucu 2 kilo skunk ele geçirildi. Aracın sürücüsünün Emniyet Müdürü olduğu öğrenilirken yanında bulunan T.B. ile birlikte gözaltına alındı.

09.06.2019 - 12:52
09.06.2019 - 12:52
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe girişinde yapılan uygulama sırasında bir otomobil durduruldu. İlçede narkotik ve kaçakçılık şube müdürlüğü ekiplerinin narkotik köpeği Nmak ile araçta arama yapıldı. Yapılan arama sonucunda 2 kilo skunk ele geçirdi.

EMNİYET MÜDÜRÜ ÇIKTI

Aracın sahibi ve sürücüsünün İzmir Emniyet Müdürlüğü’nde görevli 3. sınıf emniyet müdürü Z.Ç.  olduğu öğrenilirken beraberinde bulunan T.B. ile gözaltına alındığı belirtildi.

Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim