Menteşe Öğretmenevi KPSS’siz En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yapıyor. KPSS'siz en az lise mezunu alımda detaylar haberimizde!

10.05.2019 - 3:58
17.05.2019 - 23:44
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, İŞKUR aracılığı ile yayımladığı ilan ile daimi işçi statüsünde 4 garson alımı için ilan yayımladı.

BAŞVURU ŞARTLARI

Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde sözleşmeli olarak çalışmak isteyen adayların lise veya ön lisans mezunu olması gerekmektedir. En az 1 yıl deneyimli olan adayların başvurabileceği bu ilanda aşağıdaki 2 belgeleYe de sahip olma koşulu bulunmaktadır.

  • 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında garson veya servis meslek alanında ustalık veya iş yeri açma belgesi
  • Gıda ve su sektöründe çalışanlar için veya garson hijyen eğitimi sertifikalarından biri

Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Personel Alımı Sonuçları

Personel alımları 21 Mayıs 2019 tarihinde saat 11.00-12.00 arasında Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonu’nda şartları taşıyıp başvuru yapan adaylar arasından kura çekimi ile belirlenecektir. Kura sonuçları 21/05/2019 tarihinde muglaogretmenevi.meb.k12.tr adresinde duyurulacaktır.

Personel Alımları & Tüm İlan ve Haberlerden Haberdar Olmak İçin Grubumuza Katılabilirsiniz. Grubumuza katılmak için tıklayınız.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuel.net ilkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiği bu yolda İstanbul’dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendisine hedef seçmiştir.

Türkiye’nin ekonomik, siyasi ve kültürel nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Yazarlar | Künyeİletişim